"Stërvitja me Ngjelën të bën ngjalë"
Arnida Capi, e njohur si asistente prej dy vitesh pranë avokatit Spartak Ngjela është komentuar si një nga surprizat e listave të kandidatëve për deputetë në zgjedhjet e 23 Qershorit.

Në rrjetet sociale ky lajm është komentuar me fjalët se "Partia Ligj dhe Drejtësi e Ngjelës ka vendosur në konkurojë me hire në këto zgjedhje parlamentare" pasi 26 vjeçarja si miss qëndron në listën e kandidatëve e dyta pas Ngjelës në Tiranë.

Arnida ka rënë pre e batutave erotike të Edmond Tupes, i cili i është shprehur se nga stërvitja me Ngjelën kjo vajzë është bërë kështu si ngjalë. /albeu.com/
Shtuar më 19/05/2013, ora 15:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori