Stërmbesa e Skënderbeut tregon arsyen e prerë pse nuk ka miq

Pëlqej
Sophie Castriota u bë lajm në mediet rozë, kur u tha se ajo është stërmbesa e heroit Gjergj Kastrioti Skënderbeut.

Që atëherë ajo nuk mungon në media dhe është bërë edhe një nga personazhet më të ndjekur në rrjete sociale shkruan Albeu.com.

Vetëm 21 vjec, Sophia ka padyshim linja që shumë vajza i ëndërrojnë dhe duke qenë se është shumë aktive në rrjete sociale, pozon tërë kohë për fansat.

Stërmbesa e Skëndërbeut është gjithnjë shumë e kuruar dhe shquhet për stilin e vecantë.

Veç pamjes në postimet e saj të fundit ajo ka treguar se nuk ka miq, sepse kështu nuk ka si të ketë drama. /albeu.com/
Shtuar më 18/08/2018, ora 22:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori