Stefi Prifti dedikim prekës për bashkëshorten e ndjerë (VIDEO)
Këngëtari i njohur korçar Stefi Prifti ka shpërndarë ditën e djeshme një dedikim prekës për gruan e tij të ndjerë.

Bashkëshortja e tij, pedagogia e njohur Marina Prifti ndërroi jetë më 1 dhjetor 2015 pas një sëmundje të rëndë.

Dje ishte pikërisht dita e ditëlindjes së Marinës, e cila la pas bashkëshortin dhe dy vajza.

“Gëzuar ditëlindjen zemra ime, në tokë a qiell, kudo që të jesh!”,-ka shkruar këngëtari Prifti përbri një videoje ku tregohen momentet më të bukura të tyre.

Shtuar më 15/04/2017, ora 09:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori