Statujat e Beckham në New York (FOTO-LAJM)

Kompania e veshjeve "H&M" ka përdorur një mënyrë të veçantë për të promovuar linjën e re të koleksionit që mban emrin e mesfushorit britanik David Beckham. Ajo ka vendosur statuja në disa rrugë kryesore New Yorkut duke tërhequr vëmendjen e kalimtarëve.

"Ne gjithmonë punojmë me stilistët dhe me personazhet VIP që të marrim më të mirën nga kjo fushatë. Edhe në këtë rast David Beckham është përfshirë shumë, dhe është entuziast për risitë që po ofrojmë" tha një zëdhënëse e kompanisë H&M. /albeu.com/
Shtuar më 17/08/2012, ora 15:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori