Sportive dhe e thjeshtë, Selena Gomez siç nuk e keni parë asnjëherë (FOTO LAJM)

Së fundi ajo ka qenë e angazhuar në promovimin e filmit të fundit "'Dead don’t Die".

E lodhur nga glamuri i tepihut të kuq, aktorja Selena Gomez u kap nga paparacit në një veshje të rehatshme të enjten mbrëma në Los Angjelos, transmeton Indeksonline.

26 vjeçarja u shfaq në veshje sportive, dhe pa grim teksa po shoqërohej nga disa miq.

Aktorja dhe këngëtarja e njohur u rikthye në ekranin e madh pas një pauze të gjatë me filmin e ri i cili u lansua në kinema me 24 qershor.
Shtuar më 15/06/2019, ora 14:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori