Spekulimet për ndarje, babai i Beyonces: Truk i vogël për ti shitur biletat
Beyonce duket se ka përdorur një truk të vogël për shitjen e biletave të koncerteve, duke u shtirur sikur ishte në prag ndarje. Të paktën kështu ka deklaruar i ati i saj, referuar spekulimeve për ndarje.

Babai i Beyonces, Matthew Knowles, ka deklaruar se spekulimet për ndarjen e vajzës së tij nga Jay Z kanë qenë vetëm për të shitur biletat. I ati i këngëtares ka insistuar se ajo ka qenë vetëm një taktikë për shitjen e biletave të turneut të tyre të përbashkët “On The Run”.

“Unë e di, sepse ne e kemi bërë këtë. Nga përvoja po them se aty është një turne dhe disi biletat duhet të shiten. Ndonjëherë duhet që të ndezni turneun. Është një truk i vjetër. Dhe ky truk ju bën shumë budalla”, u shpreh babai i Beyonces për një radio në Houston. /albeu.com/
Shtuar më 28/08/2014, ora 16:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori