Spektakël, Melania Trump dekoron Shtëpinë e Bardhë me pemë e drita vezulluese (VIDEO)

Shtëpia e Bardhë është "veshur" me drita të bardha në prag të festave të fundvitit.

Siç është traditë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, me dekorimin e ambienteve të shtëpisë më të rëndësishme në botë, merret zonja e e Parë.

Zonja e parë e ShBA-së Melania Trump, ka publikuar një video 1-minutëshe ku shihet atmosfera festive në Shtëpinë e Bardhë, përcjell Periskopi.

"Fryma e Amerikës" po shkëlqen në @ShtëpinëeBardhë! Jam e lumtur ta ndaj këtë ekspozitë të bukur të patriotizmit për të gjithë, dhe e ngazëllyer që të gjithë të shijojnë bukurinë e sezonit # Krishtlindjeve!”, ka shkruar Melania Trump në përshkrimin e videos së publikuar në Twitter.Shtuar më 02/12/2019, ora 15:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori