"Spec i kuq dhe i mbushur", Kejvina e tepron me zhveshjen, publikon videon e nxehë (VIDEO)
Kejvina Kthella së fundmi ndodhet në Amerikë, dhe këtë e ka treguar vetë modelja me anë të postimeve të saj në Instagram.

Vetëm pak më parë modelja ka publikuar në Instagram një video e cila ka ndezur rrjetin, shkruan Albeu.com.

Me tanga të zeza dhe gjysmë bluze të kuqe lëkure të cilat i nxjerrin çdo gjë zbuluar, video e saj ka marrë komente nga të gjitha llojet.

"Spec i kuq dhe icik i mbushur", shkruan modelja duke ngacmuar më shumë ndjekësit./albeu.com/
Shtuar më 26/02/2020, ora 13:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori