Sot prezanton në “Top Channel”, por përpara famës dilte në klipe për 50 mijë
Pëlqej
Kelvi Kadilli është moderatori i hapur dhe pa tabu në ekran me intervistat e tij të lirshme. Dikur ai ka qënë pjesë e një klipi kënge.

Ishte Dojna Mema, e cila zbuloi këtë sekret të Kelvit. “Po kam qenë, merrnim 50 mijë lek, por jo nëpër sfilata pasi më dukësh vetja shumë i zgjuar për të dal aty, por kam qenë në një klip” tregon Kelvi.

Moderatori i PopCulture shtoi me shaka se ato para i perdorte për pica. /albeu.com/
Shtuar më 03/05/2018, ora 10:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori