Sot nuk flasin më, Noizy bën gjestin që habiti fansat
Kanë kaluar dy vite që nga sherri i bujshëm mes Encës e Noizyt dhe tani dyshja nuk i ka marrëdhëniet si dukur kur shiheshin gjithnjë bashkë e bënin bashkëpunime.

Tani as nuk i flasin njëri-tjetrit e as nuk ndiqen në Instagram, megjithatë ka ende diçka që i lidh me njëri-tjetrin, duan s'duan.

Është bashkëpunimi i tyre "Bow down" i cili ndonëse kanë kaluar dy vjet vazhdon të dëgjohet e të pëlqehet shumë shkruan intv.

Edhe pse nuk flet me Encën, Noizy së fundmi i ftuar në një clubet e Tiranës ka kënduar këtë këngë me zërin e Encës në sfond.
Shtuar më 10/06/2018, ora 21:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori