Sot një nga moderatorët më të njohur, por dikur bënte llaç e ngrinte tulla (VIDEO)
Moderatori i njohur Alban Dudushi është shumë i dashur për publikën për shkak të natyrës së tij popullore dhe të ngrohtë.

Shumë miqësisht, i ftuar në Pop Culture Dudushi zbuloi faktin që para se të bëhej i famshëm, punonte me llaç e tulla dhe ngrinte pesha.

Dojna ka theksuar faktin që duke qenë se merrej me punë krahu, Dudushi kishte më shumë mundësi për të zhvilluar muskujt dhe të biente më shumë në sy tek femrat e asaj kohe.

Këtë gjë Albani e ka mohuar duke qeshur, me modestinë që e karakterizon. /albeu.com/
Shtuar më 11/10/2018, ora 16:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori