Sot një nga moderatoret më të mira, si dukej Bora kur ishte velinë

Pëlqej
Bora Zemani sot është kthyer në një nga moderatoret më të mira sportive.

Por pak e dinë se në fakt, Zemani e ka nisur karrierën e saj si velinë në Fiks Fare. Bora në atë kohe ishte velina bjonde e Fiks Fare.

Në Pop Culture, ku moderatorja ishte e ftuar sot u dhanë disa video nga fillimet e Borës, kur ishte një adoleshente që donte të provonte gjithçka siç tha dhe ajo vetë.

Ka qenë modele, ka kënduar në Top Fest dhe ka qenë velinë e Fiks Fare. /albeu.com/

Shtuar më 24/02/2018, ora 18:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori