Sot një bishë e vërtetë, por si dukej Tayna para se të bëhej e famshme (FOTO LAJM)

foto ilustruese
Tani ajo për hir të së vërtetës është mjaft e bukur dhe joshëse, mirëpo si ka qenë këngëtarja para se të bëhej e famshme?

Ditën e sotme wshtw publikuar një foto të Taynës e cila siç mund ta shikoni edhe më poshtë. Ajo shfaqet me flokët e kapura bisht dhe me tjetër look.

Vlen të thuhet se poza nuk është fare e duhura dhe Doruntina shihet pak më ndryshe dhe e thjeshtë, ndryshe nga Tayna, e cila tashmë është gjithmonë e kuruar dhe këtë nuk e mohon dot askush.
Shtuar më 23/03/2019, ora 14:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori