Sot nënë e dy fëmijëve, si dukej Ami dikur me bikini

Moderatorja Amarda Toska është një nga personazhet më të dashur të publikut shqiptar.

Aktualisht ajo është duke shijuar pushimet e saj me familjen në Greqi.

Ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto nga pushimet e disa viteve mw parw nw Tajlandw ku nw sy bien super linjat e moderatores.

"Kur isha me flokë të zeza dhe kur Instagrami nuk ekzistonte akoma të na vriste kohën! Tailanda, vjeshtë, 2011’ka shkruar Ami në foton e saj. /albeu.com/
Shtuar më 26/08/2018, ora 16:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori