Sot gruaja e një milioneri, Emina nxjerr foton e saj të vjetra nga fshati

Modelja shqiptare Emina Çunmulaj është një ndër personazhet më të ndjekur në rrjetin social Instagram ku qëndron gjithmonë në kontakt me fansat.

Prej disa kohësh ajo po jeton në Shtetet e Bashkuara, së bashku me bashkëshortin dhe dy vajzat e saj.

Megjithëse është gruaja e një milioneri, Emina ka treguar se pëlqen të bëjë një jetë sa më të thjeshtë.

Kwtw herw ajo ka treguar njw foto ku ishte fmwijw dhe aspak e famshme.

Emina dikur ka treguar se qw e vogwl merrej me punwt e fshatit. /albeu.com/
Shtuar më 10/02/2019, ora 19:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori