Sot është një ditë e veçantë për Encën (FOTO LAJM)

Pëlqej
Është një nga këngëtaret shqiptare, të cilën e kemi parë gjithnjë shumë të dhënë pas rrjeteve sociale dhe gjithashtu pas ndjekësve të saj.

Duket se gjatë ditës së sotme këngëtarja Enca ka arsye të festojë, pasi numri i saj i ndjekësve ka arritur të 2 milion. Ajo e ka ndarë këtë fakt në rrjete sociale duke theksuar se është e vetmja artiste shqiptare që ka arritur një shifër të tillë ndjekësish.


Shtuar më 12/02/2019, ora 18:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori