Sot e kuruar në çdo detaj, por si ka ndryshuar Lori Hoxha ndër vite (FOTO LAJM)

Lori Hoxha është një nga personazhet më të përfolur të showbizit shqiptar për shkak të jetës luksoze që ajo bën.

Por sikundër mund të shihet dhe në foto, Lori sot është e kuruar deri në detaje.

Ajo nuk është treguar komplekse dhe ka pranuar operacionet të cilave iu është nënshtruar për të arritur paraqitjen që gëzon sot.

Ky foto album do iu tregojë ndryshimet në vite të Lori Hoxhës
Shtuar më 04/08/2020, ora 17:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori