Sot Dr. Flori do të festonte ditëlindjen e 40-të
Janë bërë më shumë se katër vite që nga vdekja e këngëtarit shqiptar, Dr. Flori, shkruan Albeu.com

Vdekja e tij pati prekur shumë opinionin, veçmas miqtë dhe familjarët e tij.

Ndërsa sot po të ishte gjallë, Dr. Flori do të festonte ditëlindjen e 40-të.
Pikërisht në këtë datë janë artistët shqiptar që e kanë kujtuar atë, si Landi e Aurela Gaçe.

Ndryshe, këngëtari la pas vetës bashkëshorten me dy fëmijë, por la edhe këngë të paharruara, që edhe sot kujtohen e dëgjohen. /albeu.com/
Shtuar më 28/02/2019, ora 18:52

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori