Sot do të kishte ditëlindjen Dr. Flori, kështu e kujton miku i tij (FOTO LAJM)

Miqtë dhe familjarët e Florian Kondit i njohur si Dr Flori, përmes postimeve në rrjetet sociale herë pas herë kujtojnë të dashurin e tyre. Por kjo e sotmja është një ditë e veçantë për ta, Dr Flori ka ditëlindjen.

Nëpërmjet një Instastorie, miku u tij i ngushtë Landi publikoi dje një foto të Florit.

Në diçiturën e fotos Landi flet për një dhuratë: ''Nesër ditëlindja jote Floro…Duke punu për dhuratën tate''.

Nuk na mbetet gjë tjetër veçse të presim se çfarë është përgatitur për Dr. Florin. /albeu.com/
Shtuar më 28/02/2018, ora 12:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori