Sot aktore dje spikere, shihni Eliona Pitarkën duke dhënë lajmet "topless" (VIDEO)
Eliona Pitarka tashmë është një ndër aktoret kryesore të spektaklit "2xl" në Vizon Plus.

Fillimet e saj në këtë emision ishin "turbulluese" për shkak se herë ishte thjesht një velinë e herë merrte role të rëndësishme aktrimi.

Por pak njerëz e dinë se Eliona Pitarka para se të bëhet një aktore në "2xl" ka qënë një spikere lajmesh në "Zjarr Tv".

Me dekolte të hapur dhe gjoksin jashtë Eliona jepte çdo ditë lajme duke pretenduar se po sillte diçka të re në televizonet shqiptare. /albeu.com/

Shtuar më 09/01/2018, ora 09:50
Tage: eliona
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori