Sonila publikon foton e ëmbël: Copëza lumturie (FOTO LAJM)

Gazetarja shumë e njohur Sonila Meço është një nga figurat më të dashura për publikun shqiptar.

Ajo është edhe nënë e një vajze të mrekullueshme me emrin Amaris të cilën përpiqet ta rrisë me shumë rregulla dhe dëshirë për jetën.

Këtë herë ajo ka publikuar një foto të saj dhe vajzës teksa duket qartë sesa shumë ngjajnë.

"Ja ku strukem për një copëz të bekuar lumturie! Dielli im", shkruan moderatorja. /albeu.com/

Shtuar më 03/04/2018, ora 16:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori