Sonila Meço zbulon pengun e madh të jetës (FOTO LAJM)

Sonila Meço ka zbuluar një nga gjërat që i ka mbetur peng në jetën e saj.


Në një foto të publikuar në rrjetet sociale, Meço shihet teksa i bie një violine dhe krahas saj shkruan se i ka ngelur peng një gjë e tillë

“Një ndër pengjet e jetës, por në kohë për ta rikuperuar,”- shkruan ajo krahas fotos teksa lë të nënkuptohet se mund ta realizojë në të ardhmen që të mësojë t’i bjerë një sërë instrumentesh që si ka provuar ende.
Shtuar më 04/10/2019, ora 23:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori