Soni merr pushimet, ja destinacioni (FOTO LAJM)

Soni Malaj dhe bashkëshorti i saj Mirko kanë nisur pushimet. Familja ka zgjedhur si destinacion Italinë.

Ata do të bëjnë disa ditë pushimi në Romë dhe kjo gjë është pasqyruar nga vetë ajo në Instagram.

"Më në fund pushime", ka shkruar ajo bashkangjitur fotos. /albeu.com/
Shtuar më 06/01/2015, ora 18:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori