Soni Malaj sjell këngën dhe në anglisht (FOTO LAJM)

Soni Malaj vjen me surprizën e radhës për të gjithë fansat e saj. Pas vlerësimeve që ka marrë per duetin “Tulipan i Bardhë” me këngëtarin arab, Saad Ramadan, kënga e tyre do të vij edhe në versionin anglisht. Në një foto të publikuar me Saad në Instagram, Soni shkruan: “Tashmë edhe versioni anglisht i këngës”. /albeu.com/
Shtuar më 10/01/2015, ora 17:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori