Soni Malaj shpërthen ndaj organizatorëve të një koncerti: Turp për ju! (FOTO LAJM)

Pëlqej
Këngëtarja Soni Malaj, përmes një postimi në Instagram ka zbuluar se disa organizatorë të një koncerti kanë përdorur emrin e saj në një poster, sipas të cilit, ka mashtruar qytetarët e Lezhës, duke treguar se mbrëmjen e datës së 27 dhjetorit, këngëtarja do të performonte në këtë koncert.

"MASHTRIM!!!!!!!!!Sot organizohet ky aktivitet në Lezhë dhe organizatorët kanë vënë emrin tim në poster, ndërkohë që une nuk jam atje!!!!!!

Më vjen shumë keq për publikun që paguan biletën dhe mashtrohen në këtë mënyrë. Turp për organizatorët", përfundon ajo. /albeu.com/

Shtuar më 28/12/2016, ora 17:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori