Soni Malaj nuk ndalet! Sjell bashkëpunimin me tre këngëtarët e njohur botëror
Soni Malaj tashmë pritet të bëjë namin.

Këngëtarja shqiptare ka paralajmëruar një bashkëpunim që nuk e kemi pritur në këtë kohë nga ajo.

Pas projektit me këngëtarin latin tashmë ajo na ka lajmëruar sot nëpërmjet një postimi në Instagram se së shpejti do të sjellë në gjuhën franceze këngën “Sensual Inspiration”, së bashku me artistët e njohur: Joëell, Faruk dhe Randy.

Me sa duket Soni ka vendosur të mos i ndahet tregut latin. /albeu.com/
Shtuar më 14/06/2018, ora 14:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori