Soni Malaj nuk i'a kursen rebelizmin fansave (FOTO LAJM)

Soni Malaj nuk i ka aspak marrëdhëniet e mira me fansat, të paktën kjo duket qartë dhe nga kritikat që vërshojnë në drejtim të saj.

Teksa ka nga ata fansa që e komplimentojnë për hiret e saj, ka dhe nga ata që e thumbojnë vazhdimisht. Në Instagram, një nga ndjekësit i shkruan bashkëngjitur fotos: "Me që nuk paska vazhduar biseda, dmth përsëri janë bllokuar fansat". Per më tepër, shikoni foton për të marrë përgjigjen nga Soni Malaj. /albeu.com/
Shtuar më 04/04/2015, ora 17:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori