Soni i bashkohet VIP-ave për kovën me akull
Sfida e kovës me akull ka mbërritur edhe në vendin tonë, ndërsa këtë sfidë e ka pranuar edhe këngëtarja Soni Malaj. Ajo ka postuar një video në Instagram, ndërsa nuk ka bërë me dije se sa ka qënë shuma e dhuruar.

Nisma synon mbledhjen e fondeve në fushatën e ndërgjegjësimit kundër sklerozës amiotrofike laterale, e njohur ndryshe dhe si sëmundja e Lou Gehrigut. /albeu.com/
Shtuar më 22/08/2014, ora 17:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori