"Ish-Sofia" e Çanit tregon trupin pas lindjes, duket e magjishme (FOTO LAJM)

Pak kohë pasi solli në jetë vajzën e saj të parë, Sophia e 'Zonë e lirë' ka habitur me format trupore.

Andonia Dobi u bë nënë në një moshë shumë të re. Modelja solli në jetë vajzën kur ishte vetë 21 vjeç.

Ish-Sofia e Arian Çanit ka postuar një foto në instastory, ku tregon trupin e saj vetëm dy muaj pas lindjes dhe ne me bindje mund të themi që është rikthyer në super formën e mëparshme fizike.

'8 javë pas lindjes' ka shkruar bukuroshja në foton e saj.
Shtuar më 06/08/2018, ora 12:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori