Skerdit i ndërron jetë personi i dashur (FOTO LAJM)

Këngëtari i njohur shqiptar, Skerdi ka marrë një lajm të zi që e ka mërzitur shumë, shkruan Albeu.com

Përmes një postimi në ‘Instastory’ ai ka njoftuar që sot i ka vdekur gjyshja.

“Do me mungosh shume gjyshja ime. Me fal qe nuk isha pranë teje kur i mbylle sytë. Te dua dhe do te te dua gjithmonë” kishte shkruar ne postimin e tij Skerdi. /albeu.com/
Shtuar më 21/02/2019, ora 23:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori