Skenat intime mes Jennifer Lopez dhe Malumës po bëjnë xhiron e rrjetit (VIDEO)
Jennifer Lopez është e fejuar me ish-lojtarin e bejsbollit Alex Rodriguez. Por në një video të publikuar se fundmi shfaqet shumë e afruar me këngëtarin kolumbian Maluma.

Këngëtarja 51-vjeçare është parë në prehrin e 26-vjeçarit teksa ai i prek fytyrën.

fakt e gjitha bëhet fjalë për këngën e re që pritet të publikojë dyshja “Pa ti”.

Kënga e re po pritet me padurim nga fansat e dy këngëtarëve.

Shtuar më 23/09/2020, ora 12:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori