Skenat erotike në klip, Beatrix e lënduar: Fund të lumtur vetëm në përralla (FOTO LAJM)

Kanë kaluar vetëm pak ditë që kur janë publikuar këngët e reja të Beatrix dhe Alban Ramosaj dhe skenat erotike jane gjykuar shume.

Kështu qarkulluan lajmet se ata kanë harruar dashurinë, duke u fokusuar te seksi dhe dhuna, pasi vihet re qartë se “Bitchi i mesnatës” dhe “”Pa ndjenjë” kanë një stil krejt tjetër nga këngët e mëparshme.

Sigurisht që për këtë Trixa e ka një përgjigje, madje ajo vetë e ka pohuar atë ç’ka shkruhet. Mbrëmjen e djeshme, këngëtarja ka bërë disa postime në Insta Story, ku në një prej tyre ka postuar lajmet e portaleve e në tjetrën shkruan:

“Po, sepse historitë ata jetuan të lumtur përgjithmonë, mesa duket, janë vetëm në përralla”

Mesas duket Beatriox është lënduar aq sa mendon kështu. /albeu.com/
Shtuar më 18/07/2017, ora 14:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori