Skenat erotike në film, aktorja shqiptare tregon se i sheh bashkë me të dashurin
Pëlqej
Enxhi Cuku ka rrëfyer edhe njëherë ndjesinë e skenave erotike në filmin e parë shqiptar horror.

Ndër të tjera ajo është pyetur se nëse i dashuri i saj është xheloz për skenat e seksit, por ajo ka treguar se ai është shumë tip i hapur dhe madje këto skena ulën dhe i shikojnë bashkë.

“Ai është i një fushe tjetër, merret me marketing, por konsultohemi të dy për punët tona. Ai është shumë i thjeshtë, i përshtatshëm me mua dhe nuk e ka problem këtë gjë.

Madje edhe nëse ulemi dhe shohim bashkë filmin, ai e kupton që aktrimi do më ndjekë gjithmonë, që përveç pasionit është puna ime. Nuk do rrija dot me dikë që nuk është si ai.” /albeu.com/
Shtuar më 18/07/2018, ora 17:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori