Skandal tek Ermali, fërkime dhe performancë erotike live (VIDEO)
Rashel Kolaneci është vajza simpatike që prej disa kohësh shoqëroi Ermal Mamaqin në programin "Xing" në Tv Klan.

Por duket se ajo është rikthyer sërisht në këtë emision, por këtë herë si e ftuara e saj.

Duke u përballuar me "rivalen e saj" Rasheli ka dashur të binte në sy dhe duket se ka zgjedhur ta bëjë në mënyrë të gabuar.

Ajo ka bërë një kërcim erotik i cili duket se është jo i denjë për emisionet televizive, për më tepër është edhe veshja e ish-velinës e cila e sforcon këtë gjë.

Epo si duket të shtunën në mbrëmje kur kjo puntatë televizive të transmetohet do të bëjë paksa "zhurmë" mediatike. /albeu.com/
Shtuar më 29/03/2018, ora 09:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori