S'ka ndjenja, miqësi mes Rihanna-s dhe Brown
Pak kohë më parë Chris Brown pranoi se me Rihannan kanë mbetur miq të mirë dhe se mes të dyve nuk ka asgjë më shumë.

Pavarësisht ngacmimeve ndaj tij, ai sërish ka këmbëngulur se mes palëve nuk ka më ndjenjë. Sipas tij, çdo gjë po shkon mjaft mirë dhe se është i lumtur me miqësinë që ekziston mes tyre.

Këngëtari i cili është në një lidhje jo të qëndrueshme me modelen Karrueche Tran, thotë se vijon të jetë i afërt me ish-të dashurën e tij.

“Ne jemi miq. Nuk ka asgjë shumë serioze... Ne përpiqemi të fillojmë një jetë së bashku për momentin. Ne po kënaqemi”, është shprehur Brown. /albeu.com/
Shtuar më 26/09/2014, ora 15:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori