S'ka më dyshime, Tuna dhe Patrisi i kanë dhënë fund lidhjes (FOTO LAJM)

Lidhja e tyre nisi befasishëm dhe u konsolidua shpejtë.

Në pak muaj si çifti më i shoëbizit shqiptar, Tuna Sejdiu dhe Patris Berisha u bënë edhe prindër, me ardhjen në jetë të Tian.

Por prej kohësh aludohej se çifti po kalon një krizë në lidhjen e tyre dhe herë pas here postimet e Tunës dhe Patris të çonin në përfundimin se i kanë dhënë fund lidhjes.

Tashmë që Tuna dhe Patris nuk e kanë më njëri-tjetrin në Instagram çdo gjë është e qartë dhe nuk ka më vënd për dyshimë./albeu.com/

Shtuar më 15/02/2020, ora 10:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori