S'ka dieta, Albëria gatuan byrek (FOTO LAJM)

Kohët e fundit, edhe më shumë këngëtarja Albërie Hadërgjonaj është vlerësuar për linjat e saj, por duket se ajo nuk kursehet me ushqimin.

Duket se dietat nuk janë pjesë e ritualit të përditshëm dhe këtë e dëshmon mësë miri byreku që ajo ka gatuar.

Ajo ka shtuar edhe më tepër oreksin e të gjithë ndjekësve në Instagram, teksa ka postuar një foto me byrekun duke u pjekur. /albeu.com/
Shtuar më 01/05/2015, ora 14:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori