Situata jashtë kontrollit, ky është sherri më i fortë brenda Zonës së Lirë (VIDEO)
Pëlqej
Emisioni "Zonë e Lirë" është një ndër programet më të ndjekura në Shqipëri.

Me një format argëtues, Çani di të tërheqë audiencën duke "promovuar" figura jo të zakonshme për televizionet shqiptare.

Shpesh herë gjatë zhvillimit të emisionit kanë shpërthyer edhe debate deri në ofendime të rënda personale mes të ftuarëve.

Por cili është sherri më banal i ndodhur në Zonën e Lirë?

Sherri që shikoni në videon më sipër mes "Ujkut të Cërrikut" dhe Ardit është padyshim sherri që doli jashtë parashikimeve të organizatorëve të "Zonës së Lirë". /albeu.com/

Shtuar më 18/03/2018, ora 12:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori