Sinani tregon arsyet pse Andrra nuk është ashtu siç duket, habit fansat me deklaratën
Duket se mes Andrrës dhe Sinanit gërat nuk janë ashtu sic mendojmë të gjithë ne.

Edhe pse e lindur dhe e rriturGjermani, Andrra ka jetuar në një familje me shumë tradita dhe me rregulla që nuk shkeleshin.

Por çudia ishte se këto rregulla nuk i kishte familja e saj, por i kishte Andrra.

Ne jemi myslimanë, të dy. Dhe para se të vinte për herë të parë në familjen time në Tiranë, edhe pse tashmë e kishim konsoliduar lidhjen, kushti numër një ishte të martoheshim në xhami”, – tregon Sinani duke shtuar se kjo kërkesë për të ishte shumë e çuditshme:

“Unë thashë ça po thotë kjo. Ça janë këto kushte, një vajzë e bukur, e lindur dhe e rriturGjermani…” /albeu.com/
Shtuar më 09/02/2018, ora 20:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori