Sinani flet pa doreza: Rrogën ia dorëzoj gruas
Sinan Hoxha që kur u martua me Andrra Destanin, duket se ngjall shumë më shumë vëmendjen e mediave.

I ftuar në "Piter Pan", vogëlushët e pyetën Sinanin nëse ja dorëzon bashkëshortes rrogën e tij dhe këngëtari pranoi se e bën një gjë të tillë pasi Andrra i menaxhon mirë paratë.

"Po ja dorëzoj bashkëshortes dhe kam qejf se ajo e menaxhon më mirë se unë", u përgjigj Sinani.

Epo Andrra e di cfarë bën atëherë. /albeu.com/
Shtuar më 02/04/2019, ora 10:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori