Sinani e çon Andrrën në këtë vend mahnitës! (FOTO LAJM)

Adrra dhe Sinani janë padiskutim një nga ciftet më të dashur të Shqiptarëve, ajo e bukur dhe e ëmbel ndërsa Sinani këngetari që ka simpatinë e publikut që me daljet e tij të para në skenë.

Ata tanimë janë prindër të një djali të vogel.

Çifti aktualisht ndodhen në Singapor prej ku kanë publikuar foto mjaft të bukura.

Gjithashtu ata kanë publikuar edhe pamje nga hoteli luksoz ku pamja është prrallore. /albeu.com/
Shtuar më 26/04/2018, ora 14:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori