Sinan Hoxha rrëfen se kur do të bëhet baba për herë të dytë
Sinan Hoxha, është njëri ndër këngëtarët më të dashur për publikun shqiptar bashkë me nusen e tij modelen Andrra Destani.

Ai së fundmi ka qenë i ftuar në emisionin Express Rozë, ku ka folur rreth karrierës së tij muzikore dhe gjithashtu edhe jetës private.
Ndër të tjera këngëtari treguar se kur do të bëhet prind për herë të dytë.

Ai tha se nuk donte që kjo të ndodhte shpejt sepse donte që Andrra të mund të pushonte pak pasi fëmija kërkonte shumë përkushtim.

Por gjithsesi Sinani tha se sigurisht që do kishte një fëmijë tjeter dhe se kur ndoshta këtë e dinte zoti. /albeu.com/
Shtuar më 01/07/2017, ora 17:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori