Silva Gunbardhi surprizohet: Je burri më i mirë në botë!
Silva Gunbardhi është jë ndër këngëtarët e Maratonës së Këngës që ka udhëtuar në të gjithë Shqipërinë.

Në durrës asaj iu rezervua një surprizë shumë e madhe pasi këngëtarja e hitit T’ka lali shpirt”, ka marrë një buqetë me lule nga bashkëshorti i saj, Dafi”.

“Kemi sot 3 vjetorin e lidhjes dhe unë jam shumë e lumtur. Në këto tre vjet të kam thënë shumë herë të dua dhe nuk do të rresht kurrë së thëni. Je burri më i mirë në botë.”, ka thenë Silva e emocionuar./albeu.com/


Shtuar më 04/09/2016, ora 14:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori