Siklet i madh, motrat i nxjerrin Arilenës sekretin në mes të të gjithëve
Mbrëmjen e sotme është e ftuar në “Xing me Ermalin”, jo vetëm Arilena Ara, por për herë të parë po shfaqen në ekran edhe dy motrat e saj bukuroshe, Ambra dhe Adriana.

Ardhja e motrave në studio ishte edhe surprizë për Arilenën e cila u habit kur i pa.

Ermali u bëri një pyetësor motrave të Arilenës për të zbuluar më shumë për këngëtaren dhe Ambra me Adrianën nuk i kursyen asnjë sekret motrës së tyre të vogël shkruan xing.al.

“Do një sekretArilenës? Arilena në moshën 6-vjeçare, mes gjithë klasës e dini se çfarë ka bërë? Ka bërë çiçin”, tregoi e motra Arilenës, Adriana. “Meqënëse e thamë, s’kam bërë çiçin, por …”, tregoi Arilena duke shkaktuar shumë të qeshura.
Shtuar më 17/11/2018, ora 23:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori