Sia feston ditëlindjen, Ami ndan pamjet nga super festa në shtëpi (VIDEO)
Princesha e Amit dhe Ermalit, Sia feston sot ditëlindjen. Vogëlushja erdhi në jetë dy vite më parë duke sjell plot gëzim në familjen e çiftit. Këtë 2-vjetor, Sia po e festonshtëpi dhe Ami e Ermali janë kujdesur t'ja organizojnë sa më bukur.

Ami ka postuar një video ku shfaqet torta me arusha e fishekzjarret dhe shkruan: "Dhe keshtu perfundon dita sot per ne. Ne shtepi dhe e lumtur!".

Në një postim tjetër Ami tregon Sian duke shijuar tortën, e veshur kaq bukur, me fustan dhe xhaketë rozë.

Shtuar më 13/03/2020, ora 09:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori