Si u veshën të ftuarit VIP në dasmën e Mc Kreshës (FOTO LAJM)

Reperi i njohur Mc Kresha kurorëzoi me martesë mbrëmjen e kaluar dashurinë e tij me partneren, Erzinën.

Pamjet e dasmës së tyre qarkulluan kudo në rrjet dhe ceremonia u kthye në kryefjalën e mediave.

Kresha dhe Erzina i thanë "Po" njëri-tjetrit para të ftuarve, të cilët ishin si familjarë, ashtu edhe personazhe të njohur të shoëbiz-it.

Ndër ta përmendim Ledri Vulën me partneren, Sara Hoxha, Gjikon dhe Elita Rudin, vëllain e Gjikos me bashkëshorten,Blerina Bokshi, Lyrical Son me bashkëshorten, Gresa Krasniqin etj.

Më poshtë ju sjellim foto të të ftuarve, të cilët u veshën me shumë klas dhe shkëlqyen në natën më speciale të Mc Kreshës dhe Erzinës.

Shtuar më 16/12/2019, ora 10:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori