Si u veshën të ftuarit VIP në dasmën e Bleros dhe Afronës (FOTO LAJM)

Mbrëmjen e djeshmebrëmshme Blero dhe Afrona Dika, e kurorëzuan me martesë dashurinë e tyre, duke organizuar një dasëm, në të cilën patën rastin të argëtoheshin shumë të ftuar, shkruan Indeksonline.

Në mesin e shumë pjesëmarrësve në këtë organizim, u panë edhe fytyra të njohura të shoëbiz-it shqiptar.

Më poshtë u sjellim disa pamje se si kanë vendosur të duken ata në këtë dasëm.

Shtuar më 22/09/2019, ora 16:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori