Si u prit Noizy në Prishtinë (VIDEO)
Fjale te shumta gjithandej, mund te vij ne prishtine mund tmos vije, mund ta mbaje koncertin mund tmos e mbaje, e rrahen dhe i rrahu kto kane qene fjalet e njerezve kohet e fundit neper media vizive dhe te shkruar.

Por ai ishte ne Prishtine ku mbajti edhe koncertin i shoqeruar nga shume fansa dhe miq nje nder te cileve dhe Gold Ag.
Shtuar më 26/06/2012, ora 14:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori