Si “tironca” të vjetër, Sinani bën postimin emocionues për djalin
Adrra dhe Sinani janë padiskutim një nga ciftet më të dashur të Shqiptarëve, ajo e bukur dhe e ëmbel ndërsa Sinani këngetari që ka simpatinë e publikut që me daljet e tij të para në skenë.

Ata tanimë janë prindër të një djali të vogel.

Fiks përpara dy vitesh djali i tij Ansi erdhi në jetë.

Sinani ka publikuar pak më parë një foto ku shfaqet së bashku me Andrrën dhe Ansin të veshur me kostume popullore të krahinësTiranës.

Në përshkrim të fotos Sinani ka shkruar: “E kam te pamundur t’i kerkoj Zotit me shume se c’kam sot! E vecanerisht ne kete dite, mora bekimin me te embel me ardhjen tende ne jete,2 vite me pare biri im... Gezuar ditelindjen! Je arsyeja pse frymoj…”. /albeu.com/
Shtuar më 25/05/2018, ora 23:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori