"Jam i dashuruar", më në fund Redon Makashi flet për jetën private (VIDEO)
Si rrallëherë këngëtari shumë i dashur për publikun, Redon Makashi ka folur për jetën e tij private, i ftuar tek "Rudina".

Redoni pranoi se është i dashuruar, por preferoi të mos tregonte më shumë për vajzën që i ka rrëmbyer zemrën.

I ngacmuar nga Rudina nëse ajo është bjonde, Redoni u përgjigj se silueta bjondes i ka ngelur prej vitesh pikërisht pas një interviste me moderatoren.

"E di ti qe kjo puna e tre musketjerëve dhe e bjondeve ke qene ti qe na e ke vendosur", i tha Redoni.
Shtuar më 22/01/2021, ora 11:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori